WERSJE JĘZYKOWE
STREFA PARTNERA

| PRZYPOMNIJ HASŁO |
Oferta
druk duża normalna mała

K 55 PLUS + Szczotka Pet

K 55 PLUS + Szczotka Pet

zczotka akumulatorowa K55 firmy Karcher to wspaniałe urządzeni ułatwiające i skracające czas potrzebny na sprzątnięcie... 


Symbol: 12585090

 

Szczotka akumulatorowa K55 firmy Karcher to wspaniałe urządzeni ułatwiające i skracające czas potrzebny na sprzątnięcie podłóg lub dywanów. K55 jest tak samo skuteczna jak odkurzacz, jednak czas potrzebny do rozpoczęcia pracy za pomocą odkurzacza można w pełni wykorzystać na kompletne sprzątnięcie. Szczotka akumulatorowa K55 firmy Karcher to swoboda ruchu, podczas sprzątania nie ogranicza nas żaden kabel. Niewielkie rozmiary głowicy – 65mm pozwalają na bezproblemowe sprzątanie pod szafkami, łatwa wymiana szczotek, teleskopowa rura prowadząca pozwala na wygodną prace bez potrzeby ciągłego schylania się. Urządzenie Karcher zasilane jest za pomocą akumulatora, dzięki zastosowaniu szufladowej metody zamiatania szczotka K55  jest w stanie zebrać śmieci mniejsze jak i większe.


Szeroka szczotka obrotowa z dodatkową szczeciną na krawędzi umożliwia dokładne wymiatanie śmieci tuż przy ścianach. Wyjmowana szczotka obrotowa: czyszczenie szczotki walcowej jest teraz bardzo łatwe. K 55 nie potrzebuje torebek filtracyjnych, a zbiornik na śmieci jest łatwy do opróżnienia. Czyni to sprzątanie jeszcze łatwiejszym. Oszczędność miejsca przy przechowywaniu. Uchwyt naścienny oraz ładowarka sieciowa sprawiają, że urządzenie jest zawsze gotowe do pracy. K 55 Plus oprócz szczotki obrotowej jest dodatkowo wyposażona w szczotkę do sierści zwierząt - jest szczególnie polecane dla właścicieli zwierząt domowych. Doskonale usuwa sierść ze wszystkich rodzajów podłóg.  

Zastosowanie

K 55 Plus sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie ma czasu na odkurzanie, zwłaszcza pomiędzy gruntownymi porządkami. Czyści zarówno podłogi twarde takie jak parkiety, linoleum, flizy jak i dywany. Szczególnie polecana do mieszkań, gdzie są zwierzęta, gdyż doskonale usuwa ich sierść (wyposażona w drugą szczotkę do sierści zwierząt).

 Cechy i zalety

 

Nadaje się do sprzątania parkietów, dywanów, fliz itp. Akumulator i ładowarka w standardzie. Wyjmowany akumulator można ładować w urządzeniu lub poza nim. Oszczędność miejsca przy przechowywaniu dzięki naściennemu uchwytowi. Łatwe czyszczenie szczotki. Łatwy do opróżniania zbiornik na śmieci. Ergonomiczny uchwyt i teleskopowy drążek. Do codziennego sprzątania. Nie wymaga torebek filtracyjnych. Lekka, łatwa do manewrowania.Wygodny, nożny przycisk do włączania i wyłączania szczotki. Wyjmowana szczotka obrotowa. Dodatkowa szczotka do sierści zwierząt - doskonale zbiera sierść zwierząt. Bardzo niska głowica – 65 mm umożliwia zamiatanie pod meblami. Dokładnie wymiata śmieci tuż przy ścianach. Cicha praca urządzenia – 56 dB (A).

 

Dane techniczne
Pojemność zbiornika (l)
 
0,5
Ciężar z akumulatorem (kg)
 
2
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)
 
265
Długość rury teleskopowej (mm)
 
100 - 125
Wydajność na jedno ładowanie (m²)
 
60 - 100
Natężenie (V)
 
4,8
Napięcie V
 
230
Częstotliwość Hz
 
50

 

Brak akcesoriów do wybranego produktu.
Brak materiałów do pobrania.
Urządzenia wysokociśnieniowe
Pompy
Systemy nawadniania
Zamiatarki
Odkurzacze
Szczotki elektryczne
Polerki
Window Washer
Parownice
Odkurzacze parowe
Stanowisko do prasowania
Profesjonalne
Przemysłowe
Myjki (do użytku prywatnego)
Odkurzacze z funkcją prania (domowe)
Środki pielęgnacyjne do powierzchni twardych
Mycie okien (do użytku domowego)
Urządzenia wysokociśnieniowe
Urządzenia wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody
Urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody
Systemy piaskowania
Spryskiwacze / Dysze pianowe
Szorowarki
Schody ruchome
Urządzenia spryskująco-odsysające
Systemy mycia części
Recyrkulacja wody
Myjnie automatyczne, samoobsługowe
Myjnie szczotkowe
Stosowanie ręczne
Spryskiwacze ręczne
Produkty do czyszczenia rąk
Pojazdy użytkowe
Samoobsługowe
Automatyczne
Recyrkulacja wody
Ochrona głowy
Ochrona ciała